BEZGLUTENOWE MIKOŁAJKI DLA DZIECI

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” zaprasza dzieci chore na celiakię zrzeszone w stowarzyszeniu na Bezglutenowe Mikołajki.

Impreza odbędzie się w sobotę 24 listopada 2018 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 w Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy ul. Fordońska 246 (obok pawilonu IKEA). W programie zapewniamy dostęp do ścianki wspinaczkowej, wielopoziomowego labiryntu, dmuchanej zjeżdżalni oraz po trzy bilety na jazdę autkiem. Uczestniczące dzieci otrzymają słodkie bezglutenowe upominki od Mikołaja. Na imprezę zapraszamy dzieci od lat 3 do lat 12 włącznie. Każde dziecko musi uczestniczyć w imprezie wraz z opiekunem prawnym, który otrzyma nieodpłatnie bilet wstępu. Wszystkie dzieci wchodzą na obiekt w skarpetkach. Dzieci proszone są o przybycie na imprezę w koszulkach stowarzyszenia. Rodzice dzieci, które koszulek nie posiadają proszone są o zgłoszenie tego przy zapisywaniu dziecka – należy podać wzrost dziecka.

Zgłoszenia dzieci należy dokonywać mailowo: biuro@dietabezglutenowa.pl – prosimy podać imię i nazwisko dziecka, jego wiek oraz imię i nazwisko rodzica zgłaszającego.

Uwaga zbiórka dzieci wraz z opiekunami o godzinie 9.45 przed recepcją w Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park. Rodziców – opiekunów dzieci prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który obowiązuje na obiekcie (podany jest na stronie internetowej www.familypark.pl w zakładce „o nas” – podany jest na końcu).

Serdecznie zapraszamy

projekt i realizacja: MPMedia