WYNIKI KONKURSU - NAJLEPSZY BEZGLUTENOWY PRODUKT ROKU 2010

WYNIKI III EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONSUMENCKIEGO KONKURSU-PLEBISCYTU

NA NAJLEPSZY PRODUKT BEZGLUTENOWY ROKU 2010

 

W dniu 18 grudnia na spotkaniu, które odbyło się w Centrum Konferencyjnym „City Hotel” w Bydgoszczy ogłoszone zostały oficjalne wyniki oraz wręczone nagrody w ramach III edycji Ogólnopolskiego Konsumenckiego Konkursu-Plebiscytu na Najlepszy Produkt Bezglutenowy Roku 2010. W br. konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki – pana premiera Waldemara Pawlaka. Na swoim posiedzeniu 20 listopada br. Kapituła Konkursu dokonała podsumowania wyników głosowania przez konsumentów i przedstawiła następujący werdykt:

 

  • Nagrodę główną oraz tytuł NAJLEPSZEGO PRODUKTU BEZGLUTENOWEGO ROKU 2010 przyznano produktowi (który otrzymał największą ilość głosów) – ciasteczkom CHOCO CHOCO, których producentem jest WAB BEZGLUTEN s.c.
  • Wyróżnienie w kategorii wyroby zbożowe przyznano produktowi: ŚWIEŻY CHLEB TRADYCYJNY „BIAŁY” NA NATURALNYM ZAKWASIE, którego producentem jest ULTRAEUROPA Sp. z o.o.
  • Wyróżnienia w kategorii wyroby cukiernicze przyznano produktom:
  1. PALUSZKI BEZGLUTENOWE, których producentem jest BALVITEN Sp. z o.o.
  2. SORRISI – BEZGLUTENOWE MARKIZY Z KREMEM KAKAOWYM, których producentem jest Dr. Schär GmbH (z Włoch)

Wszystkim firmom serdecznie gratulujemy wysokiej oceny ze strony konsumentów oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu-plebiscytu.

Wręczono również statuetkę i dyplom zwycięzcy Festiwalu Bezglutenowych Smaków, który miał miejsce w czasie Akademii Zdrowia Celiaka w dniu 25 września br. Przypominamy, że laureatem została Restauracja „Pod Baranem” z Krakowa.

Na spotkaniu dokonano losowania nagród (trzech MP-4) pośród osób, które oddały ważny głos w konkursie. Szczęśliwcami okazali się: pani Anna Kaczmarek z Wrocławia, pani Joanna Kerber z Grudziądza i pani Zuzanna Chorądzikiewicz-Stasiak z Kalisza. Wybrankom „sierotki Marysi” gratulujemy, a nagrody prześlemy pocztą po nawiązaniu kontaktu z nagrodzonymi.

 
                                                                

 

Więcej zdjęć :

Galeria zdjęć Wieczerza Wigilijna oraz ogłoszenie wyników na NBPR 2010

projekt i realizacja: MPMedia